OCHRONA OSÓB I MIENIA
Profesjonalne usługi ochroniarskie
PXP COMPANY SP. Z O.O.
Potrzebujesz naszych usług ? Zadzwoń: 34 344 77 69Pytania ofertowe prosimy składać na adres mailowy: pxpcompanyochrona@onet.pl  

Jesteśmy firmą specjalizującą się w ochronie fizycznej osób i mienia oraz zabezpieczaniu różnego rodzaju Instytucji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu niekonwencjonalnych sposobów dozoru fizycznego obiektów wymagających szczegółowej ochrony jak i nowoczesnych systemów zabezpieczenia technicznego oraz ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych personelu. Zatrudnieni przez naszą firmę pracownicy są sprawdzeni pod względem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej i kwalifikacji do zawodu pracownika ochrony.

Pracujemy w oparciu o posiadanie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych

Głównym celem naszej działalności jest dostarczenie i zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług, które dadzą im należyte poczucie bezpieczeństwa. Nasi pracownicy to personel posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności, w pełni odpowiedzialny i przygotowany do zadań, które są im powierzane. Posiadają jednolite umundurowanie dostosowane do specyfiki wykonywanych przez nich usług.

Skuteczny nadzór nad pracą pracowników ochrony zapewnia stosowany
ELEKTRONICZNY SYSTEM KONTROLI PRACY STRAŻNIKÓW „SEVEN GAUARD”
instalowany w
obiektach objętych ochroną fizyczną. Instalujemy również systemy anty napadowe jako dodatkowy element wsparcia pracowników ochrony.
agentów ochrony stacjonarnej, wyposażonych w elektroniczny system nadzoru w czasie rzeczywistym – ActiveGuard,

Ich umiejętności i praca jest stale oceniania przez ciągłą kontrolę pracowników nadzoru.
operatorów centrum monitorowania, całodobowo kontrolujących on-line czynności agentów,
załogi interwencyjne, reagujące na wezwanie pomocy przez agentów stacjonarnych,
koordynatorów, nadzorujących przebieg ochrony i szkolenia agentów oraz odpowiedzialnych za kontakty ze zleceniodawcami.

Do wszelkich powierzonych nam zadań podchodzimy z ogromną starannością i 100% zaangażowaniem. Każde nowe zlecenie jest przez nas analizowane indywidualnie aby nasze usługi były jak najlepiej dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


  Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.
www.pxp-ochrona.pl